Search Rooms For rates & availability

>

НАШІ ПОСЛУГИ

Готель “Жорж” надає усі послуги, що можуть Вам знадобитися.

ТРАНСФЕР

З приємністю пропонуємо Вам першокласні машини, а також ВІП мінівени чи автобуси для будь-якої кількості осіб. Ми подбаємо про Вашу безпеку та комфорт.

КОНФЕРЕНЦІЯ

Елегантні конференц-зали, що вміщають 30, 60 і 150 осіб у “Жоржі” стануть ідеальним місцем для проведення різноманітних ділових подій: семінарів, конференцій, тренінгів, презентацій та переговорів.

ФОТОСЕСІЯ

Ми зробимо Вашу поїздку незабутньою, а чудова фотосесія стане найяскравішим спогадом зі Львова!

ЦІЛОДОБОВА РЕЦЕПЦІЯ

У будь-який час Ви можете звернутися до нашого адміністратора рецепції, щоб отримати кваліфіковану відповідь на Ваше запитання, забронювати номер, оплатити проживання, замовити чай/каву чи інші напої, дізнатися інформацію про визначні місця, музеї, театри, ресторани та клуби поблизу.

ДЗВІНОК-БУДИЛЬНИК

Звісно, Ваші сни надзвичайно солодкі у “Жоржі”. Однак ми не хочемо, аби Ви пропустили будь-які важливі справи – тому на рецепції Ви можете замовити лагідний дзвінок-будильник.

Готель «Жорж» - готель-легенда

Найстаровинніший з діючих готелів України, історія якого бере початок з 1793 року. Неперевершена пам'ятка мистецтва архітектури споруджена видатними австрійськими архітекторами Германом Гельмером та Фердинандом Фельнером у стилі неоренесансу. Готель вартий того, щоб з усіх куточків світу сюди з'їжджались поціновувачі прекрасного!
Після реставрації відроджено вишуканий готель з розкішними номерами й дивовижною панорамою старовинного Львова, в якому вигідно поєднуються бездоганність європейського сервісу та українська гостинність.
До Ваших послуг затишні кімнати, бар та ресторан з відмінною європейською кухнею, професіоналізм і доброзичливість персоналу!
Дорогі Гості, двері готелю «Жорж» завжди широко відкриті для Вас!

Спеціальні пропозиції